Baby Olé představuje novou kolekci podzim/zima 2014

od olestars / Středa, 17 Září 2014 / Vyšlo v Blog


Unisexová, snadno udržovatelná, bavlněná a jednoduchá móda pro děti. Děti dětem. Tak by se dala popsat nová kolekce Baby Olé podzim/zima 2014, kterou její tvůrkyně věnovala svým dětem, jež považuje za svou nikdy nekončící inspiraci. Právě jejich rošťáctví nutí Kristinu neustále inovovat jednotlivé střihy značky Baby Olé, takže pro nadcházející období se můžou dospěláci těšit na vysokou odolnost oblečení, která jim dovolí méně se věnovat praní a žehlení, a více času strávit se svými dětmi…

 
Proč snadná udržitelnost?
Protože střihy kolekce jsou navrženy tak, aby neztratili svůj šmrnc a zároveň byli praktické, funkční a snadno udržovatelné. První novinkou je, že v Kristinině kolekci se objevily unisexové kousky – sáčka, kalhoty, mikiny a vestičky jak pro kluky, tak pro holky. Letos vévodí barvám spíše tmavší odstíny – šedá, béžová, černá, khaki zelená nebo modrá. Záměrně. Aby nebyly na první pohled patrné skvrnky, kterými naše děti ozdobují out-fity poměrně často, bez starostí a velice rády.
Dalším překvapením jsou jednoduché střihy, skoro žádné potisky a v 99% očekávejte bavlněnou módu. „Výhodou jednotlivých oblečků je jejich variabilita, takže například bavlněné sáčko můžete využít jak na hřiště, tak do města a některé maminky je dokonce dětem oblékly i na svatbu,“ říká Kristina, které se sem tam dostane zpětné vazby od svých zákaznic. Například vestičky jsou navíc i oboustranné, takže si každý může vybrat, v jaké barvě ten den půjde do školky, školy nebo jen tak ven za kamarády.Trailer kolekce Baby Olé podzim/zima 2014Letos myslela značka Baby Olé také na maminky, pro které připravila šedá a černá sáčka a mikiny, kdyby chtěly případně ladit se svými malými i velkými dětmi. A na letošního Mikuláše a Vánoce chystá Baby Olé překvapení, které je zatím tajemstvím, ať je se na co těšit…  🙂 Dozvíte se brzo!Novou kolekci najdete ve CVRKu, na Václavském náměstí 28, na Praze 1, otevřeno Po – So od 11.00 do 19.00. Setkat se osobně s Kristinou a její značkou Baby Olé můžete na těchto nejbližších akcích:

20. 9. 2014 – Zažít město jinak, Americká ulice, Praha

26. – 27. 9. 2014 – Holešovice Fashion Market, Holešovická Pražská tržnice

18. 10. 2014 – Fashion Fler Tábor, Střelnice

Baby Olé - Ze Zákulisí
Vršek
EUR Euro