Ahoj,

jmenuji se Kristina a celý život se pohybuju ve světě módy. Mám za sebou kariéru modelky a byla jsem vícemiss Makedonie v roce 1996. K založení vlastní značky mě inspirovaly jednak mé dvě děti a také má láska k módě, to je to, co mě baví a v čem jsem dobrá.
Začali jsme šmrncovním dětským oblečením a o tři roky později se zrodila dámská a pánská kolekce, která se stala velice úspěšnou.

O NÁS

V čem jsme výjimeční?

Jsme rodinná firma a každý člen v ní má svou úlohu. Já vymýšlím kolekce a také si občas zahraju na modelku Dcera Isabelka je nadějnou fotografkou a všechny mé modely fotí, doufám, že jednou bude i mou nástupkyní. Manžel se stará o finanční stránku firmy a syn Max mi dodává energii a elán.

Oblečení vzniká v malých limitovaných edicích, abychom se každému kousku mohli věnovat tak, jak si zaslouží a aby ho neměl každý druhý.

I ten nejmenší model je vychytaný do posledního detailu.

Na výběru látek si dáváme obzvlášť záležet, protože jen z kvalitních materiálů může vzniknout výjimečný kousek, který zároveň něco vydrží.

Oblečení je nejen krásné, ale i neuvěřitelně pohodlné. Většina našich ležérních i elegantních modelů je ušita z moderní měkké teplákoviny, kterou je radost nosit.

Na návrzích potisků necháváme vyřádit mladé grafiky a grafičky.

Velmi si vážíme pomoci našich kamarádů ze Svazu paraplegiků, kteří na každý kousek pečlivě našívají cedulky Olé made of stars, aby každý viděl, že nosíte originál.

Naše modely provětráváme na přehlídkách a trzích originální české módy jako Dyzajn Market nebo Prague Fashion Market.

Nebojíme se speciálních přání. Navrhujeme a šijeme Olé na zakázku. Na tanečních soutěžích v nich září žáci tanečních škol, narazíte na ně i u personálu luxusních restaurací a kaváren.

To by bylo, abyste nenašli nějaký super kus i pro sebe. V modelech Olé made of stars budete vždycky za hvězdu!

 

Vršek
EUR Euro